Gajil,Gecil,گجيل
 

گجيل

 

 بيانيه جمعي از دانشجويان دانشگاه تهران
 در محکوميت تعرض وحشيانه داشناکهاي ارمني در تهران

« هر کس صداي استعانت مسلماني را بشنود و به ياري او نشتابد، مسلمان نيست.»       پيامبر اکرم (ص)

 

   گويي مظلوميت همنشين ابدي شيعيان است چرا که همواره بر سر حقانيت خود مورد تعرض و تجاوز ظالمان دوره­هاي مختلف قرار گرفته­اند. آنها که پيروان مکتب مقدس اسلام و رهروان مشتاق راه قرآن مبين هستند ادعايي جزء برقراري عدالت نداشته­اند و هميشه از سوي متجاوزاني مظلوم واقع مي­شوند که خواسته­هاي بر حق شيعيان را بر خلاف منافع خود مي­يابند. ولي آنها با توکلي که به خداي خود دارند و تلاش و مجاهدتي که از خودشان نشان مي­دهند سرنگوني ظالمان را با کمک رهبران و مراجع ديني خود در انتظارند. شيعيان پابه­پاي بزرگترين مظلوم تاريخ اميرالمومنين علي(ع) و سالار شهيدان امام حسين(ع) از سوي مخالفان کوردل مورد ظلم و ستم واقع شده­اند و دردناک تر اينکه اين مظلوميت همچنان در عصر آزادي دروغين انسانها نيز از سوي دشمنانشان بر آنها تحميل مي شود.

در دوران معاصر حکومت­ها و انسان­ها در حالي از تمدن، پيشرفت و عدالت جهاني ياد مي کنند که در پاکستان شيعيان نمازگزار و عزادار بدون هيچ دليل منطقي و با مظلوميت تمام به گلوله بسته مي­شوند. طالبانيان کوردل عرصه را بر شيعيان افغانستان تنگ مي­کنند. شيعيان لبنان نيز در صف اول نهضت مقاومت عليه صهيونيستهاي غاصب مي­جنگند و چه شهداي گرانقدري که تقديم اسلام نموده­اند.

تا ديروز نيز رژيم بعث در گوشه­اي ديگر از کره خاکي قصد جان جوانان شيعه را مي­کرد، امروز هم شياطين بزرگ راه ستمکاران را در اقصي نقاط جهان ادامه داده و بر مظلوميت شيعه همچنان مي­افزايند. فجايعي که ارامنه داشناک بر سر شيعيان بي گناه قره باغ آذربايجان آوردند صفحه تاريک ديگري از مظلوميت آنهاست. داشناک­هاي زياده طلب نه تنها در طول سال­هاي قبل به خاک مسلمانان آذربايجان تعرض کرده و زن و مرد و کودک و جوان آنها را بطور وحشيانه­اي مورد شکنجه قرار داده و به کشتار آنها پرداختند از چندين دهه قبل به فکر روياي تحقق ارمنستان بزرگ بودند. ارمنستان بزرگي که قسمتهايي از ايران اسلامي را هم در بر خواهد داشت و البته يک بار در طول تاريخ در صدد تحقق بخشيدن به اين قسمت پروژه ارمنستان بزرگ بودند.

در سالهاي جنگ جهاني اول هنگامي که دولت مرکزي ايران از ضعف مفرطي رنج مي­برد، داشناک­هاي وحشي با هجوم و تصرف شهرهاي اروميه و سلماس به قتل عام مردم بي­دفاع آن پرداختند، که البته اگر قشون عثماني نرسيده بود شهرهاي اروميه، سلماس و خوي براي هميشه از ايران جدا ميشد. آنگاه قصد داشتند به سمت تبريز يا آنطور که خود ادعا مي کنند تارماکيسا بروند و... .

بعد از گذشت سال­ها، وحشي­گريهاي ماليخوليايي داشناک­ها هنوزدر اذهان مردم منطقه باقي است. در دهه 90 نيز اين از خدا بي خبران فجيع ترين جنايتها را مرتکب شده­اند و اين جنايتها همچنان ادامه دارد.

امروز هم در سرزمين اسلامي ايران فرزندان اسلام از گزند جنايتهاي نژاد­پرستان داشناک در امان نيستند. در مورخ 5/2/83 دست جنايت داشناک­هاي ارمني در کشور اسلامي­مان و در شهر تهران که از آن با نام ام­القراي مسلمين نام برده مي شود، دوباره به خون جوانان مسلمان ايراني بوسيله چاقو و چماق و... در جلوي کليساي سرکيس مقدس و يورش نابرابر و ناجوانمردانه بيش از صدها نفر از ارامنه به آنها، بازتاب جهاني وسيعي خواهد داشت.

در اينجا ضمن هشدار نسبت به خطر عظيم و در حال رشد نژادپرستي داشناک­هاي ارمني نسبت به سرزمين، فرهنگ و هويت ملي و اسلامي منطقه که با حمايت بخشي از دولتهاي استعماري در حال شکل دادن به اسرائيل ديگري در منطقه قفقاز ومرزهاي ايران وآذربايجان مي­باشند از مسئولين مربوط خواستاريم دانشجوياني که مظلومانه و بدون انجام هيچ جرمي دستگير و هتک حرمت گرديده­اند در اسرع وقت ضمن اعاده حيثيت توسط مقامات مسئول نسبت به آزادي آنها اقدام گردد و ارامنه متخلف که با سوء استفاده از رأفت اسلامي دانشجويان مسلمان را مورد ضرب و شتم قرار داده­اند به دست عدالت سپرده شوند.

در پايان از مقام معظم رهبري ، مراجع و آيات عظام و ديگر شخصيت­هاي مذهبي و ملي خواستاريم ضمن آگاهي دادن به افکار عمومي مردم مسلمان منطقه در خصوص اغراض شوم و تجاوزکارانه ارامنه داشناک و همپاله­هاي داخلي آنها نسبت به جلوگيري از فعاليت آنان بر عليه امت اسلامي، حمايت­هاي لازم را در اين شرايط تاريخي و حساس بعمل آورند.

و حزب ا... هم الغالبون
 

گجيل سايتي ركلاملاري وئريلن سايتلارين محتواسيندان سوروملو  دئييل.
 بو ركلاملار ايراندا ، آذربايجان سايتلارين آرتيق راق تانيتديرماق اوچون بوردا ويريليب ديلار.


 


گجيل سايتي لينکي وئريلن سايت يا يازيلارين محتواسيندان سوروملو دئييل.

E-mail : webmaster@gajil.20m.com
Copyright © 2003-2004.