Gajil,Gecil,گجيل
 

گجيل

 

 

بيانيه محکوميت جنايات ارامنه در شنبه خونين تهران

 

    اين بار نيز لکه ننگين ديگري بر تاريخ ارامنه اضافه شد . ارامنه که با تشکيل حزب داشناکسيون و تفکرات افراطي افزون طلبانه خود يد طولايي در مخالفت با اسلام دارند بار ديگر در تهران پايتخت کشوري که داعيه ام القرايي جهان اسلام را دارد جنايت ديگري آفريدند که يادآور جنايات اجدادشان در خوي ، سلماس ، اروميه و ديگر بلاد اسلامي مي باشد . متاسفانه اين اقدامات ارامنه فاشسيت در حالي صورت مي گيرد که نيروي انتظامي و دستگاه اطلاعاتي ايران دقيقا در جهت حمايت از آنان عمل مي کند و در حاليکه به صدها نامه و درخواست مطرح شده از سوي ملت آذربايجان و ساير ايرانيها جهت برگزاري تجمعات قانوني در محکوميت جنايات ارامنه هيچ وقعي نمي نهند و درخواست هاي مکرر آنان در بايگانيهاي وزارت کشور خاک مي خورد ، دست ارامنه را در تجمع بر عليه ملت مظلوم آذربايجان باز مي گذارند ، معترضين را قلع و قمع مي کنند، عليه فعالان حرکت ملي آذربايجان دروغ پردازي و پرونده سازي مي کنند . مگر اينها فرزمندان اين مرز و بوم نيستند ؟ مگر اينها برادران و خواهران باکري ها ، کسائي ها وشفيع زاده ها نيستند ؟ مگر اينها براي اين سرزمين خون دل نخورده اند ؟ که چنين بي رحمانه قلع و قمع مي شوند گويي که ايران نه يک کشور اسلامي بلکه مهد تمدن مسيحيت است.

وا مصيبتا  !!! وا اسفا !!!

دانشجوي مسلمان آذربايجاني به اتهام مخالفت با تجمع غير قانوني و توسعه طلبانه ارامنه توسط آنها کتک مي خورد ، به ضرب چاقو و قمه زخمي مي شود و اين در حالي است که نيروي انتظامي نه تنها از اين گستاخي ارامنه جلوگيري نمي کند بلکه اقدام به ضرب و جرح دانشجوي آذربايجاني مي کند . اما ديگر ملت مظلوم و مسلمان آذربايجان و فرزندان غيور و دلير آذربايجان تحمل اين همه تهمت و تحقير و ظلم و جور را ندارد ، ديگر آذربايجاني منتظر اقدامات آقايان عاليجناب نخواهد ماند چرا که صبر و سازش نتيجه اي جز تداوم و گسترش تفکرات فاشيستي وشوونيستي را نخواهد داشت . هر چه آذربايجاني از حق خود مي گذرد ، هر چه گذشت مي کند ، باز هم بيشتر مظلوم واقع مي شود ، هر چه فرياد مي زند صدايش در گلو خفه مي شود . روزي که جوان آذربايجاني در تبريز توسط ارامنه در خليفه گري و با دستور کشيش کليسا به اتهام اعتراض به نصب يک پوستر ارامنه در نهايت شدت ضرب و شتم مي شود و مسئولان کشوري و مملکتي به جاي محکوميت ارامنه جوان آذربايجاني را در مظان اتهام قرار مي دهند ، وقتي نمايشگاه تراژدي هاي قرن بيستم در دانشگاه تبريز به اتهام برملا کردن جنايات ارامنه تعطيل    مي شود و همزمان با آن اجازه برگزاري نمايشگاه توسط ارامنه در خليفه گري تبريز صادر مي شود ، وقتي که اجازه برگزاري تظاهرات عليه مسلمانان را در پايتخت و ساير شهرهاي ايران صادر مي کنند و در عوض از افشاي خبر جنايات ارامنه در جريان جنگ قره باغ و فاجعه خوجالي جلوگيري مي شود و حتي در رسانه هاي گروهي به اصطلاح ملي به سادگي از اين جنايات چشم پوشي مي کنند  و با برنامه هاي هدفمند در جهت خدشه دار کردن هويت و غيرت مردم آذربايجان اقدام مي کنند و از تريبون هاي رسمي و غير رسمي خود جنايات آنها را نه تنها تاييد بلکه حق قانوني شان قلمداد مي کنند ، ديگر چه ميشود گفت ؟ جز اين که همه اين اقدامات ضد اسلامي و ضد ترک نظام و مسئولين آن نشانه اتحاد پان فارسيسم و پان ارمنيسم در جهت تضعيف دنياي اسلام و ترکها مي باشد .

ملت غيورو دلاور آذربايجان:

اکنون ديگر وقت سکوت ، خاموشي و تفرقه نيست. رمز پيروزي ما اتحاد مادر مقابل دشمنان قسم خوردمان يعني پان فارسيسم و پان ارمنيسم است . بنام ملت آذربايجان به تمامي عناصر توسعه طلب و شونيست چه در داخل و چه د رخارج هشدار مي دهيم که ديگر کاسه صبرمان از اين همه ظلم و تبعيض و نژاد پرستي لبريز شده است لذا بعد از اين هيچگونه سازش و گذشتي را د رمقابل متعرضين به حقوق ملي مردم آذربايجان نخواهيم داشت و با کمال شدت و حدت پاسخ خواهيم گفت .

فعالان حرکت ملي آذربايجان تبريز
 

گجيل سايتي ركلاملاري وئريلن سايتلارين محتواسيندان سوروملو  دئييل.
 بو ركلاملار ايراندا ، آذربايجان سايتلارين آرتيق راق تانيتديرماق اوچون بوردا ويريليب ديلار.


 


گجيل سايتي لينکي وئريلن سايت يا يازيلارين محتواسيندان سوروملو دئييل.

E-mail : webmaster@gajil.20m.com
Copyright © 2003-2004.